Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oferowanym przez nasz zakład szklarski

 

Szkło float 2-10mm


W swojej ofercie posiadamy szkło float, które jest podstawowym produktem wykorzystywanym przy produkcji szkła hartowanego, laminowanego, satynowego, piaskowanego, lakierowanego i tym podobnych. Dzięki polerowaniu ogniowemu posiada idealnie gładką powierzchnię, pozbawioną defektów optycznych.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Lustra


W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości lustra, które spełnią Państwa wszelkiego rodzaju oczekiwania. Wyróżniamy lustra srebrne, brązowe, grafitowe. Oprócz samego materiału oferujemy szeroki wybór ozdobnych ram do oprawiania obrazów i luster, dodatkowo proponujemy wykonanie fazowania nadające lustrze wyjątkowego wyglądu.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szyby ornamentowe


Szyby ornamentowe zwane inaczej szkłem wzorzystym stanowi znakomite rozwiązanie w przeszkleniach, gdzie istotne jest zmniejszenie przejrzystości widocznego obrazu, przy jednoczesnym zachowaniu przenikalności światła. Szkło takie stosuje się głównie jako elementy dekoracyjne w meblach i drzwiach.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szkło laminowane bezpieczne


Szkło laminowane bezpieczne składa się z dwóch lub trzech warstw szkła, pomiędzy którymi została umieszczona jedna lub kilka folii przeźroczystych PVB. Fole PVB występują jako bezbarwne lub mleczne. Szkło laminowane spełnia funkcję ochronną. W przypadku stłuczenia szyby nie rozpada się ono na kawałki zachowując przy tym swoją wytrzymałość aż do momentu wymiany.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szkło trawione


Szkło trawione jest poddawane obróbce chemicznej, dzięki której następuje zmatowienie tafli szklanej. W wyniku procesów chemicznych powstaje matowa, trwała i jednolita powierzchnia szklana, która w przeciwieństwie do szkła piaskowanego nie zmienia wyglądu pod wpływem dotyku. Szkło można poddać fazowaniu oraz szlifowaniu dzięki czemu zyskuje dodatkowe elementy zdobnicze.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szkło Lacobel


Szkło Lacobel to rodzaj szkła float, jest ono pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem, który występuje w bogatej gamie kolorystycznej. Oferowane szkło przeznaczone jest wyłącznie do dekoracji wnętrz. Kolor szklanej tafli w połączeniu ze imponującym refleksem, zmieniającym się światłem tworzy niepowtarzalny efekt estetyczny.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szkło hartowane


W swojej ofercie posiadamy szkło hartowane, które charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na różnicę temperatur. W wyniku tego procesu hartowania w warstwach powierzchniowych szkła powstają naprężenia ściskające, dzięki którym zyskuje wymienione właściwości.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szkła lustrzane


Reflex to szkło monolityczne posiadające warstwę zbudowaną z pierwiastków metali naniesioną metodą pirolityczną, oferuje wyjątkowy, atrakcyjny wygląd szyb okiennych, jak i parapetów i posiada wyjątkowe właściwości odbicia światła. Mirastar to szkło typu float o wysokiej jakości, polane powłoką lustrzaną z czystego chromu, który znajduje się w azotynie krzemu.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Ramy obrazowe


W swojej ofercie posiadamy bogatą pod względem wzornictwa, jak również kolorystki kolekcję ram obrazowych. Zajmujemy się również oprawianiem m.in. obrazów, grafik, reprodukcji, plakatów, dyplomów, certyfikatów, haftów, zdjęć, luster i wielu innych elementów. Do wyboru dajemy Państwu niezliczoną ilość wysokiej jakości listew drewnianych. Proponujemy również oprawę w kartony passe-partout.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Passe-Partout


Oferujemy oprawy kartonowe stosowane do ochrony oraz eksponowania treści. Ramki kartonowe z otworem nieco mniejszym niż prezentowany materiał, służą do ochrony jej brzegów i skupienia uwagi obserwatora na obrazie.


ZOBACZ WIĘCEJ