Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz zakład usługami szklarskimi

 

Kabiny prysznicowe na wymiar


Budujemy kabiny prysznicowe na specjalne zamówienie, dla osób, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i których nie zaspokaja oferta tradycyjnych sklepów. Wyróżniają nas ciekawe i funkcjonalne aranżacje, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Doradzimy, zbudujemy i zamontujemy kabinę Twoich marzeń!


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szkło Lacobel, panele szklane


Materiały te stanowią doskonałą powierzchnię, którą można wypełnić kuchenną przestrzeń pomiędzy blatem a szafkami, elementy szklane mogą stanowić również dekorację wielu innych pomieszczeń. Szkło Lacobel oraz panele szklane znajdują zastosowanie w niezliczonej liczbie realizacji, wystarczy odrobina kreatywności aby wzbogacić dowolne wnętrze.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Fototapety w szkle


Fototapety stanowią bardzo nowoczesną, atrakcyjną i trwała forma dekoracji ścian – zarówno w kuchni jak i innych pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej technologii druku można udekorować ścianę na dowolny sposób - wybierając fototapetę z galerii lub zamawiając tapety z własnego zdjęcia.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Oprawa obrazów i luster


Oferujemy bogatą pod względem wzornictwa, jak również kolorystki oprawę obrazów i luster. Zajmujemy się oprawianiem m.in. obrazów, grafik, reprodukcji, plakatów, dyplomów, certyfikatów, haftów, zdjęć, luster i wielu innych elementów.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Fazowanie i szlifowanie szkła, fazowanie luster


Proces fazowania polega wytworzeniu na krawędzi szklanej tafli szerokiej fazy, inaczej ujmując w wyniku tego procesu następuje załamanie powierzchni szkła, dzięki czemu osiągamy niezwykły i przykuwający uwagę rezultat wizualny. Płaszczyzna załamująca światło na szlifie fazy nadaje elementom szklanym bardzo elegancki i stylowy wygląd.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Hartowanie szkła


Hartowanie szkła ma na celu zwiększenie jego wytrzymałości mechanicznej oraz odporności na różnicę temperatur. W wyniku tego procesu w warstwach powierzchniowych szkła powstają naprężenia ściskające, dzięki którym zyskuje wymienione właściwości. Tak obrobiony materiał nazywany jest szkłem bezpiecznym ze względu na specyficzne zachowanie w przypadku rozbicia – kruszy się na drobne kawałki nie mające ostrych krawędzi.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Drzwi szklane, balustrady szklane, szklane ścianki działowe


Wykonujemy wysokiej jakości drzwi szklane oraz szklane ścianki działowe dzięki którym wnętrza nabierają nowoczesnego a zarazem eleganckiego wyglądu oraz zwiększa się ich użyteczność. Drzwi otwierane w jedną stronę można montować w standardowych futrynach, gdzie mamy do czynienia z bocznymi, systemowymi zamkami.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Daszki szklane


Wykonujemy estetyczne, lekkie a zarazem solidne i bezpieczne zadaszenia szklane. Daszek zbudowany ze stali nierdzewnej oraz ze szkła hartowanego i laminowanego zapewnia wysoką trwałość konstrukcji oraz nie zaburza wizualnie konstrukcji budynku z racji swojej przezroczystości.


ZOBACZ WIĘCEJ
 

Szyby zespolone (termofloat)


Oferujemy państwu szyby zespolone zapewniające oszczędność energii cieplnej, izolację dźwiękową oraz szczelność, która zapobiega powstawaniu rosy oraz lodu w przestrzeni międzyszybowej. Najpopularniejszym typem szyb zespolonych jest „termofloat” wykorzystywany w przeszkleniach konstrukcji okiennych z PVC. Nazwa tej konstrukcji pochodzi od sposobu produkcji szkła(float) i podstawowej właściwości szyby, niskiej przenikalności cieplnej(termo).


ZOBACZ WIĘCEJ