Drzwi szklane, balustrady szklane, szklane ścianki działowe

 

Wykonujemy wysokiej jakości drzwi szklane oraz szklane ścianki działowe dzięki którym wnętrza nabierają nowoczesnego a zarazem eleganckiego wyglądu oraz zwiększa się ich użyteczność.

Drzwi szklane


Drzwi otwierane w jedną stronę można montować w standardowych futrynach, gdzie mamy do czynienia z bocznymi, systemowymi zamkami. Drzwi wahadłowe zapewniają możliwość otwarcia ich w obu kierunkach pozwalając dodatkowo zablokować je w pozycji zamkniętej jak i w obu pozycjach otwarcia. Domykanie drzwi realizujemy przy pomocy samodomykacza podłogowego, dzięki czemu drzwi zatrzymują się powoli, dokładnie w linii zamknięcia.

Drzwi szklane przesuwne


Oferowane przez nas nowoczesne wewnętrzne drzwi szklane doskonale nadają się do biura, przedpokoju, garderoby, łazienki, kuchni oraz wielu innych pomieszczeń. Używane są zarówno w nowoczesnych, prywatnych apartamentach, mieszkaniach jak i w pomieszczeniach biurowych i obiektach użyteczności publicznej. Szklane drzwi przesuwne stanowią połączenie elegancji z nowoczesnością oraz praktycznością. Ogromną zaletą prezentowanych drzwi jest możliwość montażu na wiele sposobów, m.in. do ściany, stropu. Drzwi przesuwne nie zabierają przestrzeni użytkowej.

Balustrady szklane


Wykonujemy nowoczesne i estetyczne balustrady szklane, które są o wiele atrakcyjniejsze od słupków ze stali nierdzewnej. Tego rodzaju balustrady montujemy w domach prywatnych, biurowcach i obiektach użyteczności publicznej. Dzięki nim schody nabierają nowego znaczenia i stają się reprezentatywną częścią wnętrza. Szkło w połączeniu z drewnem lub kamieniem daje ogromne możliwości oraz pole do popisu dla architektów.

Szklane ścianki działowe


Ściany szklane charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Można ustawiać je zarówno w starych jak i nowych budynkach – biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej a także w mieszkaniach. Różnorodność typów ścian szklanych można wykorzystać do aranżacji każdego wnętrza z uwzględnieniem jego funkcji, wymiarów i indywidualnych potrzeb.

Chcesz zamówić? Skontaktuj się z nami!


POWRÓT